W tym dziale informujemy o wydarzeniach w których nasza firma bierze udział, a dzięki którym stajemy się nie tylko rozpoznawalni jako marka, ale również utwierdza się nasz wizerunek profesjonalnej spółki.

  

Wydarzenie zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości odbyło się 28 lutego 2023 r. w siedzibie WORKIN w Warszawie.

Eksperci, opierając się na własnych doświadczeniach, rozmawiali o wspieraniu procesów transferu technologii z nauki do biznesu, motywując obie strony do współpracy. Ograniczenia mobilności naukowców, nierówności płciowe w zawodach STEM czy też brak zainteresowania młodych talentów karierą naukową – to jedne z wielu problemów, na które rozwiązania starali się znaleźć prelegenci. W celu nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zapoczątkowania przyszłych projektów, goście otrzymali do dyspozycji także strefę networkingu.

 W spotkaniu wziął udział również Michał Lorek z firmy Mahton Schrony z Bydgoszczy, z którym Akademia w ubiegłym roku zawarła umowę licencyjną na korzystanie z technologii dotyczącej budowy i instalacji modułowych schronów podwójnego przeznaczenia.

Konferencja

 

Z przyjemnością informujemy, że podjęta została decyzja w sprawie wspólnego z WAT uczestnictwa w charakterze wystawcy na zbliżającym się wydarzeniu - ODPORNOŚĆ 2023: Pierwszy Kongres Obrony Cywilnej i Ochrony Ludności.

Całość zorganizowana jest i objęta patronametem medialnym przez Defence24.

Kongres połączony z wystawą i szeregiem konferencji odbędzie się 29.03.2023 w warszawskim hotelu Sofitel.

Dla naszej spółki udział w tym kongresue wspólnie z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie będzie wielkim wydarzeniem.

W Kongresie weźmie udział znakomite grono wystawców, ekspertów, prelegentów, patronów oraz gości.


Już dziś namawiamy do zaplanowania uczestnictwa w tym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego wspólnego z WAT stoiska kongresowego.